Web Analytics Made Easy - StatCounter
 

CartoVista Ürünleri

İnteraktif harita projelerinizi birkaç tıklamayla yapın.
Haritalarınızı yayınlıyor veya projelerinizi bir portal de  paylaşıyor olsanız da CartoVista ürünlerini kullanmadıkça asla hızı ve görsel sunum lezzet ve kolaylığını hissetmiyeceksiniz. Carto Vista ile etkileşimli haritalama projelerinize kolayca ulaşmanıza yardımcı olacak basit ve son derece teknolojik araçlar sunuyoruz.

CartoVista Görüntüleyici

CartoVista Görüntüleyici, çözümümüzün merkezindedir. Verilerinizi incelemek ve sadece birkaç tıklama ile alakalı analizler oluşturmak için kullanabilirsiniz. HTML5 ile tasarlanan Görüntüleyici'nin kullanımı hızlı ve kolaydır.

  • Etkileşimli haritaları kullanarak verilerinizi kolayca görselleştirin.

Daha fazla bilgi
Film
Ekran Resmi 2019-12-13 07.38.43.png

CartoVista Yayıncı

Hızlıca harita yapmak ister misiniz? İhtiyaçlarınıza uygun stillerle kendi haritalarınızı oluşturun! Birkaç dakika içinde GIS verilerini ve mevcut veritabanlarını kullanarak yüksek kaliteli etkileşimli haritalar oluşturabilirsiniz. CartoVista Yayıncı, verilerinizin verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için size kendi ortamınızda  etkin ve özerk bir şekilde çalışma imkanı sunar.

  • Etkileşimli haritaları kullanarak verilerinizi kolayca yayınlayın.

Produits_Publicateur_CartoVista_Image_EN

CartoVista SDK

Geliştiriciler için, CartoVista SDK tüm kapıları açar. CartoVista'yı maksimum seviyede kişiselleştirin, yeni arayüzler oluşturun, çok platformlu mobil versiyonlar geliştirin, haritanın bileşenlerini değiştirin: CartoVista SDK'nın tek sınırı hayal gücünüzdür.

  • Özel web haritalama uygulamaları oluşturun.

Film
Produits_SDK_CartoVista_Image.png

CartoVista Sunucu

Veri Servis Modülü :

etkileşimi etkilemeden büyük verileri yönetmenize ve CartoVista Viewer'da kullanmanıza izin verir.Veri Hizmeti Modülü, kurumsal verilerinizi kaynakta kullanmanıza izin veren mevcut veritabanlarına bağlantı sağlar.

Portal Modülü :

Portal Modülü, haritalama projelerinizi düzenlemenize ve bunlara erişimi yönetmenize izin verir. Ekibiniz haritalarınızı basit ve güvenli bir şekilde görüntüleyebilir.

  • İnteraktif haritalarınıza erişimi optimize edin ve büyük verilerinizden yararlanın.

Produits_Serveur_CartoVista_Image_EN.png